انتخاب زبان

  • 02128428514
  • 09104766401
  • ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

مقالات

نصب دیوارپوش | اندازه گیری و نصب دیوارکوب & تاثیر مهارت نصاب

نصب دیوارپوش و دیوارکوب کار تخصصی می باشد و نیاز به کارشناسی قبل از نصب دارد . چون گاها دیوار مورد نظر شما نیاز به زیر سازی ندارد ولی برخی از مواقع نیاز است با ابزار های مخصوص زیر سازی صورت بگیرد . در مواقعی که نیاز به زیر سازی نباشد معمولا این محصولات را بوسیله میخکوب نصب می کنند . توجه داشته باشید که این محصولات مدل های مختلفی مثل پی وی سی PVC و ام دی اف MDF دارند که در نصب تفاوتی با یکدیگر ندارند . ما پیشنهاد می کنیم مقاله آشنایی با دیوارپوش را برای درک بهتر مفاهیم این صفحه مطالعه فرمایید . با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا با اندازه گیری و نصب این محصولات بیشتر آشنا شوید .

روش اندازه گیری برای نصب دیوارپوش

قبل از نصب دیوارپوش دیوارکوب ابتدا باید دیوارهای محل مورد نظر را اندازه گیری کنید . روش اندازه گیری به دو روش انجام می گیرد . در روش اول مساحت هر دیوار را با ضرب کردن طول در عرض به دست می آوریم و عدد به دست آمده را تقسیم بر مساحت هر شاخه می کنیم تا تعداد شاخه مورد نیاز مشخص شود . مثلا اگر شاخه این محصولات در عرض 20 سانت و طول 6 متر باشد . مساحت بدست آمده را تقسیم بر 1.2 متر مربع می کنیم تا تعداد شاخه های 6 متری مورد نیاز ما برای نصب مشخص شود و این کار را برای هر دیوار جدا گانه انجام می دهیم و در انتها تمامی اعداد به دست آمده را با هم جمع می کنیم .

 

نصب دیوارپوش

در روش دوم نصب دیوارپوش دیوارکوب ابتدا طول هر دیوار را اندازه گیری می کنیم و با ارتفاع آن کاری نداریم البته این کار زمانی است که ارتفاع شما تا سقف سه متر یا 6 متر باشد . در این مثال ما ارتفاع را سه متر مد نظر می گیریم و به این صورت عمل می کنیم ابعاد به دست آمده از طول هر دیوار را جداگانه یاد داشت می کنیم و آن ابعاد را تک به تک تقسیم بر عرض هر شاخه می کنیم و تعداد شاخه را مشخص می کنیم ولی از آنحایی که معیار ما برای فاکتور زدن طول شاخه های 6 متری می باشد و تعداد شاخه های به دست آمده بر مبنای سه متری می باشد شما باید خرید خود را بر مبنای همان شاخه های 6 متری انجام دهید به فرض مثال شما نمی توانید 29 شاخه 3 متری خرید کنید یا باید 30 شاخه 3 متری یا 15 شاخه 6 متری خرید کنید .

تاثیر مهارت نصاب در نصب دیوارکوب

مهارت نصاب بسیار در نصب دیوارکوب دیوارپوش حائز اهمیت می باشد . به همین دلیل ما پیشنهاد می کنیم از کارشناسان ما در این زمینه راهنمایی بگیرید توجه داشته باشید که عمل نصب در مکان هایی که قوس دارند و یا شوفاژ و لوله کشی یا سیم تلفن و ... وجود دارد نیاز به تخصص کافی دارد و به همین دلیل نصاب و مهارت آن در زیبایی نهایی نصب دیوارپوش دیوارکوب بسیار تاثیر گذار می باشد . نکته پایانی اینکه معمولا برای پر کردن فضای خالی دیوارپوش تا سقف از اسکوتی استفاده می کنند و برای پر کردن فضای این محصولات تا کف از قرنیز استفاده می کنند . و ابزار های پر کاربرد برای زیر سازی هم ابزار U ، T ، F و ... می باشد .

منبع :

سایت مرجع به زبان انگلیسی

سایت تیدا دکور با دارا بودن تمامی نماد های اعتماد خرید آنلاین و امن را برای شما مشتریان و همکاران عزیز فراهم کرده است . پس از شما خواهشمندیم برای خرید حضوری اصرار نفرمایید . برای ثبت سفارش به شماره واتس آپ شرکت پیام دهید و برای راهنمایی و مشاوره با خط ویژه ما تماس حاصل فرمایید .
واتس آپ : 09104766401
خط ویژه : 02128428514

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بهسازان تیدا دکور می باشد

گفتگو

کارشناس فروش
آنلاین

سلام من اینجا هستم تا به شما کمک کنم، ساعات پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 21.

شروع گفت‌وگو