مقالات

نصاب پارکت لمینت و آشنایی با روش نصب همراه با قیمت و هزینه

قیمت و هزینه نصب و نصاب پارکت لمینت یکی از مسائل مهم بعد از خرید می باشد . برای اینکه اجرای خوب باعث می شود در انتهای کار ، شما یک کار بدون ایراد و با طول عمر بالا داشته باشید که معمولا بیشتر مشتریان به این مساله دقت نمی کنند و احساس می کنند که خرید محصول خوب کفایت می کند که به این دسته از مشتریان باید بگوییم که یک محصول خوب اگر خوب اجرا نشود طول عمر بالایی نخواهد داشت .ما در ادامه همین مقاله توضیحاتی را در مورد نصب این دو محصول ارائه خواهیم کرد تا شما با اهمیت اجرای کار بیشتر آشنا شوید البته در مورد مهارت اجرا کننده هم سعی می کنیم به صورت کوتاه و مختصر توضیحاتی را برای آشنایی بیشتر شما ارائه کنیم .

یکی از مهم ترین مسائلی که همکاران پارکت و لمینت فروش ما باید به آن توجه کنند همکاری با یک تیم نصاب مجرب است چون نصب بد اعتبار فروشگاه را هم خدشه دار می کند در صورتی که محصول فروخته شده کاملا استاندارد است ولی یک اجرا کننده بد می تواند کار را در انتها خراب تحویل مشتری دهد . به همین خاطر است که فروشگاه تیدا دکور دارای تیمی مجرب در زمینه اجرا می باشد تا به مشتریان خود اطمینان دهد کاری بدون ایراد و مشکل را تحویل خواهند گرفت . توجه داشته باشید ما برای برخی از برند های موجود در فروشگاه هزینه اجرا نمی گیریم و کاملا رایگان اجرا می کنیم ولی برند هایی که در فاکتور شما هزینه و قیمت نصب پارکت لمینت قید نشده است باید جداگانه از واحد فروش ما هزینه اجرا را سوال کنید .

چگونه با بهترین نصاب پارکت لمینت آشنا شویم ؟

توجه داشته باشید انتخاب بهترین نصاب کار بسیار سختی است و این کار برای مشتریان مصرف کننده کار دشوار تری می باشد یرای اینکه یک اجرا کننده باید ماه ها یا شاید سال ها پارکت لمینت نصب کند و تجربه کافی را به دست بیاورد تا بتواند در گروه بهترین ها قرار بگیرد چون اجرای برند های مختلف با متریال تولیدی متنوع و مکان هایی با فضا های مختلف باعث می شوند تا اجرا کننده مهارت و تجربه کافی را کسب کند و این شناخت فقط زمانی اتفاق می افتد که شما با مجموعه ای از اجرا کنندگان همکاری کنید و نتیجه کار آن ها را مشاهده کنید که این کار برای مشتریان خانگی امکان پذیر نمی باشد پس بهتر است از فروشگاهی خرید کنید که به آن اعتماد دارید . توجه داشته باشید قیمت و هزینه نصب با مبزان تخصص اجرا کننده متفاوت می باشد .

ما در مجموعه تیدا دکور چندین تیم نصاب پارکت لمینت داریم که هزینه و قیمت اجرای هر کدام از این تیم ها متفاوت می باشد . مشتریانی که خواهان این هستند که تیم اجرای ارزان برای آن ها ارسال شود باید به این نکته توجه داشته باشند که ما فقط نصب تیمی را گارانتی می کنیم که مورد تایید ما می باشد اگر به درخواست مشتریان تیم ارزان ارسال کنیم به هیچ عنوان برند خریداری شده و کار اجرا گارانتی نمی شود چون تجربه به ما ثابت کرده است که کار اجرا 100 درصد کیفیت برند است چون همانطور که قبلا هم گفته ایم یک نصاب ضعیف می تواند یک برند درجه یک اروپایی را هم خراب کند و یا اینکه در آینده به مشکل بر خورد کند . برای هماهنگی اجرای کار حتما با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید .

هزینه و قیمت نصب پارکت لمینت و بهترین نصاب این محصولات

 

روش نصب لمینت پارکت با قیمت و هزینه رایگان

همانطور که قبلا هم گفتیم برخی از برند های ما با هزینه رایگان اجرا می شوند الته اگر از ما هم خرید انجام ندهید ما تیم اجرا برای شما عزیزان  ارسال می کنیم . برای دریافت قیمت اجرا می توانید به کارشناسان فروش ما در شبکه های اجتماعی پیام دهید . حال در مرحله اول نصاب باید کف محیط را کاملا تمیز کند و قبل از نصب لمینت پارکت محیط اجرا  جارو کشیده شده باشد و هیچ چیزی بر روی سطح موجود نباشد و بعد از آن ابتدا در محیطی که قرار است اجرا صورت گیرد فوم را به طور یک دست پهن می کنیم و بعد کارتن اول کالا را باز می کنیم و به صورت آجری یا خشتی برش ( با دستگاه برش این کار را انجام می دهند ) می زنیم . 

توجه داشته باشید اگر تیغه دستگاه فارسی بر نصاب کند باشد امکان دارد در هتگام برش زدن تایل ها لب پر بشوند به همین دلیل ما قبل از حرکت متخصص نصب به محل اجرا از او سوال می کنیم که آیا ابزار آلات همراه او سرویس شده اند یا نه ؟ این سوال به این خاطر است که فردای اجرا نصاب بهانه ای نداشته نباشد چون ما برای نصب از مشتریان هزینه اجرا دریافت می کنیم و چون قیمت تیم مجرب اجرای ما هم گران می باشد موظف هستیم تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه کنیم . 

در مرحله دوم نصاب باید بوسیله ابزار های مشخص فاصله 16 میل تا دیوار از هر  4 طرف فاصله بگذارد که این کار جهت انبساط و انقباض لمینت است . اگر محل نصب ، قرنیز سنگی داشته باشد این فاصله را 8 میل هم می توان مد نظر گرفت . مرحله سوم نصب پارکت قرار دادن و کلیک کردن نر و ماده گیر می باشد که پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع مقاله آشنایی با کلیک لمینت را مطالعه فرمایید . توجه داشته باشید نر و ماده گیر کلیک را در هم قرار می دهیم و برای قفل شدن بهتر کلیک ها با چکش مخصوص پلاستیکی به آن ها ضربه می زنیم . این کار بسیار حساس می باشد و اگر بی دقتی شود امکان دارد کلیک ها آسیب ببینند به همین دلیل است که قیمت و هزینه نصب پارکت لمینت تیم های مختلف متفاوت می باشد .

مرحله آخر کار نصاب پر کردن فضای خالی ما بین دیوار و لمینت و یا انتهای کار و پله و ورودی اتاق ها می باشد که همچنین مکان هایی را با ابزار های مخصوص مثل قرنیز یا اسکوتی یا میانه و ... پر می کنند . در انتها باید یادآور شویم اگر تمایل به مشاهده قیمت ها و خرید این محصولات علاقه مند هستید به فروشگاه پارکت لمینت تیدا دکور مراجعه فرمایید . همچنین برای استعلام قیمت و هزینه نصب این محصولات می توانید در شبکه های اجتماعی ایرانی روبیکا و ایتا به کارشناسان فروش ما پیام دهید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند شایان ذکر است پاسخگویی و پشتیبانی ما 24 ساعته می باشد .

آشنایی با بهترین روش نصب پارکت لمینت

در مرحله اول نصاب کف محیطی را که قرار است نصب پارکت انجام شود کاملا تمیز جارو می کند اگر این محصولات از مدل های قدیمی باشد کف محیط را چسب مخصوص می زنیم و بعد تایل هایی را که به صورت آجری برش زده ایم در کنار هم قرار می دهیم و فضای خالی ما بین آن ها را هم چسب می زنیم . ولی اگر این محصولات از نوع جدید باشد و کلیک داشته باشند مقدار کمی چسب به کف می زنیم و بعد فوم را که بهتر است فوم متالایز باشد پهن می کنیم و تایل ها را بر روی آن ها کلیک می کنیم . توجه داشته باشید هزینه و قیمت نصب برای محصولات قدیمی به این دلیل که اجرای آن ها سخت تر است بیشتر می باشد .

مرحله دوم یا آخر اجرای پارکت لمینت ، نصاب فضای خالی ای که همان 16 میل یا 8 میل می باشد با ابزار هایی که در بالا گفته شد پر می کند . همانطوز که قبلا هم اشاره کردیم بعد از اتمام نصب تیم اجرا کننده ما کل محیط را ساب می زند تا سطح کار کاملا سیقلی و صاف شود و این کار حتما باید انجام شود و مشتریان ما هزینه ای برای این کار پرداخت نخواهند کرد . همچنین کارشناسان فروش ما موظف هستند زمانی که قیمت اجرا را به مشتری اعلام می کنند ساب زدن  انتهای کار را رایگان برای آن ها محاسبه کنند پس اگر تخلفی در این زمینه از کارشناسان ما مشاهده کردین می توانید از بخش تیکتینگ ما مستقیما با مدیریت مجموعه در میان بگذارید .

استعلام هزینه و قیمت نصاب و نصب لمینت پارکت

نصب پارکت ( لمینت ) حتما باید توسط یک نصاب خوب و با تجربه صورت گیرد چون ما با نمونه های زیادی برخورد کرده ایم که در نهایت یک اجرا کننده مبتدی باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی شده است به همین دلیل در تیم اجرای ما تماما از کارشناسان و اساتید این کار استفاده شده است تا نگرانی مجموعه ما و همچنین نگرانی شما را در مورد اجرا بر طرف کنند . پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز شما مقاله آشنایی با پارکت لمینت را در سایت ما مطالعه کنید تا با با تفاوت این دو محصول آشنا شوید . همچنین برای دریافت قیمت و هزینه نصب به کارشناسان فروش ما پیام دهید حال در ادامه به مزایای اجرای خوب می پردازیم :

1 - بعد از نصب درز و ناخن گیر مشاهده نشود

2 - بعد ار راه رفتن بر روی لمینت پارکت صدای خش و خش به گوش نرسد

نکته مهم در مورد نصب پارکت لمینت این است که بعد از مدتی امکان دارد کلیک های این محصولات از هم جدا شوند و یا به اصطلاح عامیانه کار خودش را ول کند . که برای رفع این مشکلات پیشنهاد می کنیم برای دریافت شماره نصاب مجرب با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید . شایان ذکر است هزینه و قیمت تیم اجرا کننده ما با توجه به تخصص و تجربه متفاوت می باشد و ما برای تیم اجرای درجه یک خودمان فارغ از نام برند خریداری شده توسط شما گارانتی اجرا می دهیم و به جرات می توانیم بگوییم فروشگاه تیدا دکور تنها فروشگاه دکوراسیون داخلی می باشد که برای اجرای این محصولات گارانتی صادر می کند .

منابع :

سایت آموزش و نصب لمینت به زبان انگلیسی

فیلم آموزش نصب لمینت به زبان انگلیسی در یوتیوب

دیدگاه‌ها

1
Guest
شنبه, 19 خرداد 1403 19:50
با اینکه طولانی شد تا سفارش دستم رسید ولی عالی نصب کردن خود نصاب که یکی از فامیلامون بود واقعا تعریف می‌کرد
2
Guest
پنج شنبه, 17 خرداد 1403 17:05
سلام ممنون بابت نصاب خوبی که فرستادین . درسته یه خورده گرون گرفت ولی ارزش داشت خیلی حرفه ای کار کرد
3
Guest
سه شنبه, 15 خرداد 1403 10:33
ممنون بابت همکاریتون جهت ارسال نصاب . خیلی کارشون عالی بود . رحیمی از تهران
4
Guest
یکشنبه, 06 خرداد 1403 19:46
سلام ممنون از نصاب خوبتون آقای شفیعی خیلی حرفه ای و خوب کار کردن . مشیری از تهران

تماس با ما

سایت تیدا دکور با دارا بودن تمامی نماد های اعتماد خرید آنلاین و امن را برای شما مشتریان و همکاران عزیز فراهم کرده است . پس از شما خواهشمندیم برای خرید حضوری اصرار نفرمایید . برای ثبت سفارش به شماره واتس آپ شرکت پیام دهید و برای راهنمایی و مشاوره با خط ویژه ما تماس حاصل فرمایید .
واتس آپ : 09104766401
خط ویژه : 02128428514

نمادهای اعتماد
قوانین و مقررات

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بهسازان تیدا دکور می باشد . هرگونه کپی برداری و نشر اطلاعات بدون مجوز رسمی از این سایت شامل پیگرد قانونی می باشد . برای استفاده از مطالب ما با شرایط قانونی از قسمت تماس ، با ما در ارتباط باشید .

با تشکر : مدیریت شرکت بهسازان تیدا دکور

چت روبیکا

چت ایتا