لمینت ایرانی | آشنایی با بهترین برند پارکت ایرانی و قیمت آن

صنعت تولید پارکت ایرانی و لمینت ایرانی در کشورمان با کارخانه هایی مثل مجموعه صنعتی آرتا و کارخانه آیدا پروقیل وارد کشور شد که با محصولات : پارکت لمینت آرتا و پارکت لمینت زد فور وارد بازار رقابت با رقبای وارداتی شدند ولی متاسفانه تنوع برند وارداتی زیاد بود و طرز فکر مردم شریفمان برای خرید کالای خارجی امکان پیشرفت را برای این محصولات از بین برده بود . که حال ما در ادامه می خواهییم در مورد تفاوت و سایر مسائل این محصولات صحبت خواهیم کرد .

در این بخش می خواهیم در مورد کیفیت و نحوه تولید برند های ایرانی صحبت کنیم تا شما مشتریان عزیز بهتر بنوانید برند خود را انتخاب کنید و در مورد کیفیت آن اطلاعات کسب کنید که ما پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز مقاله آشنایی با پارکت لمینت را مطالعه کنید تا به تفاوت این دو محصول پی ببرید چون کشور ما امروزه فقط در تولید لمینت فعالیت دارد و در تولید پارکت فعلا فعالیتی ندارد .

 پارکت لمینت ایرانی

 

بهترین برند پارکت لمینت ایرانی

نمی توان به طور دقیق گفت کدام برند پارکت لمینت ایرانی از سایر برند ها بهتر است زیرا برای این که بتوان تشخیص داد کدام برند از ما بقی برند ها بهتر است نیاز به آزمایشات پیشرفته در آزمایشگاه های صنعتی است که امکان اینکه تمامی برند ها را بتوان مورد بررسی قرار داد وجود ندارد اما به صورت تجربی و فروش این محصولات در حالت کلی می توان چند برند را به عنوان مثال نام برد ولی توجه داشته باشید اگر نامی از برندی در اینجا نبرده ایم دلیل بر بد بودن یا بی کیفیت بودن آن نیست . حال می توان به برند هایی مثل : پارکت لمینت آرتا ، پارکت لمینت دنیز ، پارکت لمینت دکو ، پارکت لمینت فورمیکا و پارکت لمینت ایزوفام و ... نام برد


تکنولوژی تولید پارکت لمینت ایرانی

در بحث تکنولوژی باید بگوییم که تمام دستگاه های تولیدی وارداتی می باشد که بیشتر این فناوری از کشور آلمان یا ترکیه وارد می شود که کارخانجات متفاوت با توجه به سلیقه خود دستگاه های تولیدی را وارد می کنند که تمام این دستگاه ها جزو بروز ترین دستگاه های دنیا می باشد پس هیچ فرقی ندارد برندی که شما خرید می کنید با کدام تکنولوژی تولید می شود بعضا برخی از فروشندگان قصد سو استفاده از این موضوع را دارند که به همین دلیل ما در مورد این مساله با شما صحبت کردیم . چون نوع پرس و تولید این دستگاه ها هیچ گونه فرقی با یکدیگر ندارد . که از این میان به عنوان مثال پارکت لمینت فورمیکا و پارکت لمینت دنیز و ... با دستگاه های ترک و پارکت لمینت دکو و پارکت لمینت ایزوفام و ... با دستگاه های آلمانی تولید می شوند .

قیمت پارکت لمینت ایرانی

همیشه یکی از سوالات شما در مورد قیمت محصولات ایرانی می باشد که چرا باید تفاوت قیمت داشته باشند زمانی که همگی در داخل کشور تولید می شوند ؟

که ما در جواب شما باید بگوییم دلیل تفاوت قیمت این محصولات در متریال مصرفی برای تولید آن ها می باشد برخی از برند ها با متریال HDF و کاغذ دکور ایرانی تولید می شوند ولی برخی برند ها با متریال های وارداتی اقدام به تولید محصول خود می کنند که این مساله مهمترین دلیل تفاوت قیمت این محصولات است و بعضا برخی کارخانجات تمام دستگاه های تولیدی را در اختیار ندارند به عنوان مثال نیازمند این مساله هستند که پس از تولید لایه اورلی در کارخانه دیگری برای آن ها نصب شود که همین امر باعث افزایش هزینه های آن برند ها می شود که در نهایت به افزایش قیمت برند هم می انجامد . که به ارزان ترین برند های ایرانی موجود در بازار می توان به پارکت لمینت آرتا و پارکت لمینت زد فور و پارکت لمینت استارلند اشاره کرد .

منبع :

سایت آرتا کلیک

سایت مرجع به زبان فارسی

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

چاپ  

موارد مرتبط

لمینت آرتا | آشنایی با پارکت آرتا و مشخص

پارکت لمینت آرتا ساخت ایران و تحت لیسانس شرکت یونولین بلژیک می باشد . این محصول دارای دو عدد سمپل دس

لمینت زد فور | آشنایی با پارکت زدفور و م

پارکت لمینت زد فور در مجموعه کارخانجات آیدا پروفیل تولید می شود و یکی از پر فروش ترین و ار

پارکت Z4 پلاس | مشاهده رنگ بندی زد4 و مز

پارکت لمینت Z4 پلاس در مجموعه کارخانجات آیدا پروفیل با روکش های شرکت لامیگراف اسپانیا و با برجس

لمینت آیدا | آشنایی با پارکت آیدا و رنگ

پارکت لمینت آیدا ساخت ایران و تحت لیسانس ترکیه می باشد . این محصول دارای روکش های اختصاصی و طرح