مقالات

پارکت لمینت ایرانی همراه با قیمت خرید و فروش بهترین برند

توجه داشته باشید قیمت خرید و فروش لمینت پارکت ایرانی در سایت تیدا دکور کاملا به روز می باشد و تنوع بالای برند در فروشگاه ما امکان خرید برای هر سلیقه ای را فراهم کرده است . صنعت تولید این محصولات در کشورمان با کارخانه هایی مثل مجموعه صنعتی آرتا و کارخانه آیدا پروقیل وارد کشور شد که با محصولات : پارکت لمینت آرتا و زد فور وارد بازار رقابت با رقبای وارداتی شدند ولی متاسفانه تنوع برند وارداتی زیاد بود و طرز فکر مردم شریفمان برای خرید کالای خارجی امکان پیشرفت را برای این محصولات از بین برده بود . که حال ما در ادامه می خواهییم در مورد تفاوت و سایر مسائل این محصولات صحبت خواهیم کرد . 

در این بخش می خواهیم در مورد کیفیت و نحوه تولید لمینت پارکت های ایرانی صحبت کنیم تا شما مشتریان عزیز بهتر بنوانید برند خود را انتخاب کنید و در مورد کیفیت آن اطلاعات کسب کنید که ما پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز مقاله آشنایی با پارکت لمینت را مطالعه کنید تا به تفاوت این دو محصول پی ببرید چون کشور ما امروزه فقط در تولید لمینت فعالیت دارد و در تولید پارکت فعلا فعالیتی ندارد . قیمت خرید و فروش این محصولات در سایت تیدا دکور همراه با مالیات و بر حسب متراژ بسته محصولات می باشد . 

دلایل تفاوت قیمت خرید پارکت لمینت ایرانی

مهم ترین دلیل تفاوت قیمت در خرید و فروش لمینت پارکت ایرانی متریال های مصرفی در تولید آن ها می باشد . به فرض مثال برخی از این محصولات با متریال وارداتی تولید می شوند و در واقع در داخل کشور عزیزمان ایران مونتاژ می شوند و برخی دیگر با متریال های متنوع داخلی تولید می شوند که تنوع بالای متریال ایرانی و وارداتی سبب شده است بازه قیمتی بزرگی برای این محصولات در بازار موجود باشد . شما می توانید برای مقایسه قیمتها و مشخصات این محصولات به فروشگاه بزرگ پارکت لمینت تیدا دکور مراجعه فرمایید و اگر در رابطه با این محصولات سوالی داشتید می توانید با کارشناسان ما در شبکه های اجتماعی ایرانی در ارتباط باشید .

همانطور که گفتیم قیمت خرید و فروش لمینت پارکت ایرانی وابسطه به متریال تولید می باشد . معمولا این محصولات با : ام دی اف خارجی ، اچ دی اف ترک ، اچ دی اف پویا و آرین مریم و .... تولید می شوند این متریال مغز کار را تشکیل می دهد و کاغذ دکور و لایه بی رنگ اورلی ( لایه مقاوم در برابر خط و خش ) و ... سایر متریال مصرفی در تولید می باشند که این متریال ها ، هم  ساخت ایران دارند و هم وارداتی هستند که تمام این متریال ها دارای قیمتهای متنوعی می باشند و همین موضوع همانطور که گفتیم باعث می شود این محصولات دارای تنوع قیمتی بسیار بالایی در بازار مصرف باشند . پیشنهاد می کنیم به دلیل مهم بودن انتخاب بهترین برند تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا شاید جواب برخی از سولات خود را پیدا کنید .

 قیمت خرید و فروش بهترین برند پارکت لمینت ایرانی

فروش بهترین برند پارکت لمینت ایرانی

همانطور که قبلا هم گفتیم قیمت خرید و فروش پارکت لمینت ایرانی بسیار متنوع می باشد ولی نمی توان به طور دقیق گفت کدام برند ساخت ایران از سایر برند ها بهتر است زیرا برای این که بتوان تشخیص داد کدام برند از ما بقی برند ها بهتر است نیاز به آزمایشات پیشرفته در آزمایشگاه های صنعتی است که امکان اینکه تمامی برند ها را بتوان مورد بررسی قرار داد وجود ندارد اما به صورت تجربی و فروش این محصولات در حالت کلی می توان چند برند را به عنوان مثال نام برد ولی توجه داشته باشید اگر نامی از برندی در اینجا نبرده ایم دلیل بر بد بودن یا بی کیفیت بودن آن نیست . حال می توان به برند هایی مثل : پارکت لمینت آرتا ، پارکت لمینت دنیز ، پارکت لمینت دکو ، پارکت لمینت فورمیکا و پارکت لمینت ایزوفام و ... نام برد .

قیمت خرید و فروش برند هایی که با متریال وارداتی تولید می شوند کمی بالاتر از سایر برند های پارکت لمینت ایرانی در بازار می باشد . این موضوع باعث نمی شود که این محصولات کیفیت بسیار بالاتری نسبت به سایر برند ها داشته باشند . خوشبختانه بعد از ممنوعیت واردات محصولاتی که با متریال ایرانی تولید می شوند از کیفیت خوبی برخوردار هستند تا حدی که کشور های همسایه ما خواهان خرید از ایران عزیزمان هستند حتما با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید چون در مورد صادرات این محصولات توضیحاتی ارائه خواهیم کرد . در جمله پایانی باید بگوییم انتخاب بهترین برند در بازار ایران کار بسیار دشواری می باشد ولی تمامی برند هایی که در فروشگاه ما قرار دارند جزو بهترینهای بازار می باشند .

تاثیر تکنولوژی نولید بر کیفیت این محصولات

تکنولوژی تولید مسلما بر قیمت خرید و فروش لمینت پارکت ایرانی تاثیر گذاز خواهد بود برای اینکه هر چه این تکنولوژی به روز تر باشد محصول تولیدی با کیفیت تر خواهد بود فراموش نکنید دستگاه های به روز دنیا با استاندارد های بین المللی سازگار می باشند . ممکن است خط تولید های قدیمی نیمه اتوماتیک باشند یعنی انسان در تولید محصول دخالت داشته باشد در صورتی که خط تولید های جدید همگی هوشمند هستند و بدون دخالت انسان کار خود را انجام می دهند این موضوع خطای خط تولید را هم کاهش می دهد . ما در مجموعه تیدا دکور اقدام به فروش برند هایی کرده ایم که با برترین تکنولوژی های دنیا تولید می شوند و شما می توانید فارغ از نام برند رنگ و طرح دلخواه خود را انتخاب و بهترین برند را خرید کنید .

در بحث تکنولوژی باید بگوییم که تمام دستگاه های تولیدی وارداتی می باشد که بیشتر این فناوری از کشور آلمان یا ترکیه وارد می شود که کارخانجات متفاوت با توجه به سلیقه خود دستگاه های تولیدی را وارد می کنند که تمام این دستگاه ها جزو بروز ترین دستگاه های دنیا می باشد پس هیچ فرقی ندارد برندی که شما خرید می کنید با کدام تکنولوژی تولید می شود بعضا برخی از فروشندگان قصد سو استفاده از این موضوع را دارند که به همین دلیل ما در مورد این مساله با شما صحبت کردیم . چون نوع پرس و تولید این دستگاه ها هیچ گونه فرقی با یکدیگر ندارد . که از این میان به عنوان مثال پارکت لمینت فورمیکا و پارکت لمینت دنیز و ... با دستگاه های ترک و پارکت لمینت دکو و پارکت لمینت ایزوفام و ... با دستگاه های آلمانی تولید می شوند . در انتها یادآور می شویم برای استعلام قیمت و خرید و فروش پارکت لمینت ایرانی باید به فروشگاه تیدا دکور مراجعه فرمایید .

قیمت فروش آنلاین پارکت لمینت ایرانی

همیشه یکی از سوالات شما در مورد قیمت محصولات ایرانی می باشد که چرا باید تفاوت قیمت داشته باشند زمانی که همگی در داخل کشور تولید می شوند ؟

که ما در جواب شما باید بگوییم دلیل تفاوت قیمت این محصولات در متریال مصرفی برای تولید آن ها می باشد برخی از برند ها با متریال HDF و کاغذ دکور ایرانی تولید می شوند ولی برخی برند ها با متریال های وارداتی اقدام به تولید محصول خود می کنند که این مساله مهمترین دلیل تفاوت قیمت این محصولات است و بعضا برخی کارخانجات تمام دستگاه های تولیدی را در اختیار ندارند به عنوان مثال نیازمند این مساله هستند که پس از تولید لایه اورلی در کارخانه دیگری برای آن ها نصب شود که همین امر باعث افزایش هزینه های آن برند ها می شود که در نهایت به افزایش قیمت برند هم می انجامد . که به ارزان ترین برند های ایرانی موجود در بازار می توان به پارکت لمینت آرتا و پارکت لمینت زد فور و پارکت لمینت استارلند اشاره کرد . برای مشاهده قیمت و خرید این محصولات به فروشگاه آنلاین پارکت لمینت تیدا دکور مراجعه فرمایید .

معایب و مزایای خرید پارکت لمینت ایرانی

مهم ترین مزیت لمینت پارکت های ایرانی ، قیمت خرید و فروش آن ها نسبت به کار های وارداتی می باشد . بعد از ممنوعیت واردات این کالا های باقی مانده در انبار شرکت های وارد کننده با قیمت های بسیار بالایی به فروش می رسند هر چند امکان دارد این بار ها در شرایط جوی مختلف دچار آسیب دیدگی شوند ولی باز هم بر دپوی آن ها اضرار می شود تا با قیمت های بسیار گزافی به فروش برسند . شایان ذکر است به دلیل کیفیت بالای محصولات ساخت ایران مجموعه تیدا دکور محصول وارداتی را به هیچ عنوان به فروش نمی رساند و در سایت تیدا دکور تمام کالا هایی که به فروش می رسند ساخت کشور عزیزمان ایران می باشد برای اینکه با سیاست های درست امروز محصولات ایرانی از کیفیت قابل قبولی بر خوردار می باشند و جزو بهترین برند های دنیا هستند .

از معایب پارکت لمینت ایرانی می توان به تنوع بالای آن ها اشاره کرد شاید در نگاه اول تنوع بالای برند ها و قیمت های خرید و فروش متنوع جزو مزایای این محصولات باشد ولی در واقع بحث رقابت در بازار باعث شده است برخی از تولید کنندگان برای اینکه در بازار بتوانند از نظر قیمتی رقابت کنند برند خود را با پایین ترین کیفیت تولید می کنند و این موضوع باعث می شود تا بسیاری از محصولات و برند های موجود در بازار ایران فاقد لایه مهم اورلی باشند چون استفاده از این لایه بی رنگ هزینه تولید را بالا می برد و به دلیل رقابتی بودن بازار از این لایه در تولید استفاده نمی شود و این موضوع باعث می شود بسیاری از برند های موجود در بازار کشورمان فاقد استاندارد های بین المللی باشند .

صادارات این محصول ها به کشور های همسایه

صادرات پارکت لمینت ایرانی خوشبختانه امروزه به کشور های عراق ، سوریه ، لبنان ، تاجیکستان ، ازبکستان ، قزاقستان ، پاکستان و .... انجام می شود . در کل در برخی از این کشور هایی که نام بردیم کالای چینی و ترک با قیمت ارزان تری نسبت به کالای ساخت ایران به فروش می رسد ولی بدلیل کیفیت قابل قبول محصولات تولیدی در ایران در کشور های همسایه مشتریان زیادی برای محصولات ما وجود دارد . برای اینکه کارخانه های تولید کننده مواد اولیه محصولات خود را با استاندارد های بین المللی تولید می کنند و خط تولید های این محصولات در بسیاری از کارخانه ها تمام اتوماتیک و منظبق با استاندارد های بین المللی می باشد و همانطور که گفتیم درصد خطای احتمالی در این خط تولید ها بسیار کم می باشد .

صادرات پارکت لمینت ایرانی توسط تیدا دکور مستقیم از کف کارخانه انجام می شود پس پیشنهاد می کنیم اگر قصد صادرات این محصولات را دارید آخرین نفر از ما استعلام قیمت بگیرید . تیدا دکور علاوه بر خرید و فروش این محصولات در بازار داخلی آمادگی صادرات آن ها را هم دارد پس برای دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما در سبکه های اجتماعی ایرانی در ارتباط باشید تا به سوالات شما پاسخ دهند . شایان ذکر است شما با هر کیفیتی که بخواهید ما کالای شما را تولید خواهیم کرد پس نگران هزینه های تولید نباشید در محصولات صادراتی بالای 10 تریلی هزینه ساخت و تولید کارتن از مشتریان عزیز دریافت نخواهد شد . اگر نیاز به راهنمایی تلفنی دارید زمان آن را با کارشناسان فروش ما هماهنگ کنید و بعد با شماره های مدیریت مجموعه در زمان تعیین شده تماس حاصل فرمایید .

منبع :

سایت آرتا کلیک

سایت مرجع به زبان فارسی

دیدگاه‌ها

0
Guest
یکشنبه, 10 تیر 1403 14:59
پارکت ایرانی ازشون خرید داشتم سه ساله استفاده میکنم جنسشان عالی بوده
1
Guest
سه شنبه, 05 تیر 1403 18:57
ممنون از توضیحات خوب کارشناسانتون
3
Guest
سه شنبه, 22 خرداد 1403 08:02
سلام ممنون ما کارمون رو نصب کردن . عالی شد ممنون از تیدا دکور . فراهانی از تهران
5
Guest
شنبه, 19 خرداد 1403 19:40
لطفا پی وی تونو چک کنید
5
Guest
جمعه, 18 خرداد 1403 12:33
خدا رو شکر باربری وطن هم بار ما رو به موقع تحویل داد همه چی خوب پیشرقت ممنون از تیدا دکور . مشتری شما نهاوندی از همدان

سایت تیدا دکور با دارا بودن تمامی نماد های اعتماد خرید آنلاین و امن را برای شما مشتریان و همکاران عزیز فراهم کرده است . پس از شما خواهشمندیم برای خرید حضوری اصرار نفرمایید . برای ثبت سفارش به شماره واتس آپ شرکت پیام دهید و برای راهنمایی و مشاوره با خط ویژه ما تماس حاصل فرمایید .
واتس آپ : 09104766401
خط ویژه : 02128428514

نمادهای اعتماد

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بهسازان تیدا دکور می باشد . هرگونه کپی برداری و نشر اطلاعات بدون مجوز رسمی از این سایت شامل پیگرد قانونی می باشد . برای استفاده از مطالب ما با شرایط قانونی از قسمت تماس با ما در ارتباط باشد .

با تشکر : مدیریت شرکت بهسازان تیدا دکور

چت روبیکا

چت ایتا