• 02128428514
  • 09104766401
  • ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر
مقالات

کارگاه درب سازی | نحوه ثبت سفارش پروژه و مزایای کارگاه مدرن

کارگاه درب سازی تیدا دکور مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های تولیدی می باشد . تمام مراحل CNC ، وکیوم ، پرس روکش صفر تا صد بی واسطه توسط مجموعه ما انجام می گیرد . کالاهای تولیدی ما عبارتند از : ABS ، HDF ، محصولات سی ان سی روکش پی وی سی ، ملامینه ، دو رو ، ضد سرقت و ... . که تمامی محصولات اعلام شده با بهترین متریال تولید می شوند و مغز ام دی اف تمامی آن ها از برند های خارجی می باشد . کارگاه ما در جاده ساوه می باشد و مشتریانی که قصد بازدید از مجموعه تولیدی ما را دارند می توانند زمان و روز آن را با کارشناسان ما از طریق واتس آپ هماهنگ کنند . برای درک بهتر مفاهیم این صفحه می توانید مقاله درب ساختمانی را مطالعه کنید .

مزایای خرید از کارگاه درب سازی مدرن

مهمترین مساله در بحث تولید استفاده از تکنولوژی و تجهیزات مدرن دنیا می باشد . در کارگاه درب سازی تیدا دکور تمامی دستگاه ها به روز و مطابق با تمام استاندارد های بین المللی می باشد . یکی از مزایای خرید از این مساله است که در هنگام برش و پرس روکش به دلیل فناوری مدرن روکش به بهترین شکل ممکن بر روی درب پرس می شود و همین مساله باعث می شود تا شما بخصوص در محصولات ضد آب نگران بلند شدن آن ها نباشید و مساله دوم قیمت ارزان می باشد که در این شرایط تمامی واسطه ها حذف شده و شما می توانید محصول خود را با ارزان ترین قیمت از کارگاه درب سازی خرید کنید و از متریال مصرفی اطمینان حاصل فرمایید .

 

کارگاه درب سازی

 

 نحوه ثبت سفارش پروژه ها

کارگاه درب سازی مجموعه تیدا دکور آماده عقد قرار داد با اورگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی می باشد . برای ثبت سفارش پروژه شما عزیزان باید از طریق واتس آپ با کارشناسان ما زمان و تاریخ حضور خود در شرکت را هماهنگ کنید و اگر نیاز به بازدید قبل از قرار داد بود کارشناسان ما با دریافت هزینه ایاب و ذهاب در محل پروژه شما حاضر می شوند . بعد از مراجعه حضوری شما به شرکت و عقد قرار داد و مشخص شدن تعداد لنگه ها بازه زمانی تحویل با توجه به توافق طرفین در قرار داد ذکر می شود و مجموعه تیدا دکور به ازای هر روز دیر کرد در تحویل ، روزانه مبلغ 1 ملیون تومان ضرر و زیان می نویسد .

منبع :

سایت مرجع به زبان فارسی

سایت تیدا دکور با دارا بودن تمامی نماد های اعتماد

خرید آنلاین و امن را برای شما مشتریان و همکاران

عزیز فراهم کرده است . پس از شما خواهشمندیم 

برای خرید حضوری اصرار نفرمایید . 

برای ثبت سفارش به شماره واتس آپ شرکت 

پیام دهید و برای راهنمایی و مشاوره با خط

ویژه ما تماس حاصل فرمایید .

واتس آپ : 09104766401

خط ویژه : 02128428514