مقالات

درب ضد حریق ارزان در مدل فلزی و قیمت خرید و فروش این محصولات

قیمت خرید و فروش درب ضد حریق فلزی ارزان در فروشگاه تیدا دکور آنلاین و به روز می باشد . تفاوت این محصولات در ابعاد و متریال مصرفی می باشد . که ابعاد این محصولات شامل 2.10 * 2.20 و 2.20 * 2.05 می باشد . این محصولات از متریال هایی مثل چوب و ام دی اف و PVC و فلز تولید می شوند . که کشور های تولید کننده هر کدام با متریال خاص خود تولید می کنند . کشور های مطرح در این عرصه عبارتند از ترکیه ، چین و ایران و ... هستند . که خوشبختانه کشور عزیزمان در این عرصه به خودکفایی رسیده و محصولات خود را به کشور های همسایه هم صادر می کند . این محصولات از نظر ظاهری نیز با هم متفاوت می باشند به فرض مثال برجستگی مدل های چوبی از ما بقی مدل ها بیشتر است و به راحتی با نگاه کردن قابل تشخیص هستند .

فروش درب ضد حریق ارزان ایرانی

تفاوت های درب ضد حریق فلزی تولید شده توسط کشور های ترکیه و ایران از نظر ظاهری تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند . بلکه بیشتر در متریال مصرفی با هم متفاوت هستند به فرض مثال بر روی محصولات تولیدی ترک از قفل و یراق کاله استفاده می شود که این برند جزو معتبرترین برند ها در تولید قفل و یراق می باشد . که البته برخی از مدل های ایرانی را هم با این یراق ها تولید می کنند که قیمت بالاتری دارند . ولی در مورد نوع چوبی یا فلزی درب ضد سرقت کشور عزیزمان ایران از نظر کیفیت از سایر کشور ها پیشی گرفته و خود را در سطح جهان مطرح کرده است و خوشبختانه امروزه خرید و فروش این محصولات با تولید ایران بیشتر از کار های وارداتی می باشد . که ما پیشنهاد می کنیم مقاله آشنایی با درب ضد سرقت را برای درک بهتر مفاهیم این صفحه مطالعه کنید .

درب ضد حریق ارزان شاید خواسته واقعی شما را برای مهار آتش انجام ندهد و فقط ظاهری فلزی داشته باشد . که این مدل از درب ها فقط نمای ظاهری آن ها مشابه مدل های ضد سرقت می باشد و در واقع هیچ امنیتی را برای شما فراهم نمی کنند ولی متاسفانه به دلیل قیمت ارزان تر برخی از مشتریان خواهان خرید این محصولات و بسیاری از همکاران ما هم خواهان فروش آن ها هستند ولی ما در فروشگاه درب سازی تیدا دکور به هیچ عنوان این محصولات را به فروش نمی رسانیم چون امنیت مشتریان برای ما در اولویت اول قرار دارند . برای مشاهده این محصولات به فروشگاه درب ساختمانی ما مراجعه فرمایید .

قیمت خرید و فروش درب ضد حریق فلزی ارزان

قیمت خرید درب ضد حریق فلزی ترک

درب ضد حریق فلزی ارزان ترک بشتر به صورت ام دی اف MDF با روکش های پی وی سی تولید می شوند ولی از کیفیت و دوام بالایی برخوردار هستند چون علاوه بر اینکه از ام دی اف دانسیته بالا در تولید آن ها استفاده می شود داخل درب هم تراکم میلگرد ها بالا می باشد و در نهایت درب با کیفیتی تولید می کنند البته به دلیل ممنوعیت واردات این محصولات دیگر خرید و فروش در بازار ایران را ندارند . برتری مدل های ایرانی به سایر محصولات موجود در بازار امکان تولید سفارشی آن ها می باشد یعنی با توجه به براورد هزینه بوسیله مشتری درب را با کیفیت های متفاوتی می توان تولید کرد . ساده ترین روش تشخیص کیفیت این درب ها وزن آن ها می باشد که شما می توانید با تکان دادن آن به صورت حدودی تشخیص دهید محصولی که خرید می کنید وزن بالایی دارد یا نه .

درب ضد حریق فلزی ترک در زمانی که در بازار ایران موجود بود به دلیل وارداتی بودن و نوسانات قیمت ارز قیمت بالایی داشت و در واقع مشتریان برای خرید و فروش این محصولات باید پول بیشتری می دادند این در حالی بود که ارزش واقعی این درب ها به آن اندازه نبود در حالی مشتریان می توانستند مدل های ایرانی را خیلی ارزان تر و با کیفیت تر از محصولات ترک خریداری کنند و همین مساله باعث شد در اواخر عمر ، محصولات ترک در بازار دیگر طرفداری نداشته باشند و مشتریان ترجیح می دادند که کالای ایرانی را خرید کنند . البته شایان ذکر است این محصولات دیگر در فروشگاه تیدا دکور هم موجود نمی باشند .

خرید و فروش درب ضد حریق چینی

تفاوت های درب ضد سرقت این دو کشور علاوه بر ظاهر در متریال هم متفاوت می باشد مدل های چینی از جنس فلزی می باشند و طرح های CNC ایجاد شده بر روی این محصولات از برجستگی کمتری بر خوردار هستند البته درب ضد سرقت عایق مناسبی در برابر صدا و حریق هم می باشند و در آپارتمان هایی که آتش سوزی اتفاق بیافتد آتش به سختی از آن ها عبور می کند . البته ابعاد این محصولات هم نسبت به محصولات مشابه ایرانی از سایز بزرگتری برخوردار است . نکته مهمی که درب های ضد سرقت چینی دارند وزن کم آن ها می باشد و چون این درب ها به صورت تجاری تولید می شوند از میلگرد کمتری ما بین آن ها استفاده می شود ولی چون از جنس فلز می باشند نفوذ در آن ها بسیار دشوار و شاید هم امکان ناپذیر باشد . ما سعی کردیم در این مقاله شما را با تفاوت های درب ضد سرقت آشنا کنیم .

خرید و فروش درب ضد حریق فلزی در فروشگاه تیدا دکور با تنوع قیمت بالا به فروش می رسد اما ما مدل های ارزان ساخت ایران را در سبد کالایی خود نداریم و در مورد دلیل نفروختن این محصولات قبلا توضیحاتی داده ایم . شایان ذکر است محصولات چینی هم مانند کالا های ترک با ممنوعیت واردات مواجه شده اند . که همین مساله سبب شد ما و بسیاری از کارخانه های تولیدی این محصولات با وارد کردن خط تولید ، آن ها را در داخل کشور عزیزمان ایران تولید کنیم و امروز که ما این مقاله را تایپ می کنیم نه تنها در تولید این محصولات به خودکفایی رسیده ایم بلکه جزو صادر کنندگان آن ها هم هستیم .

قیمت درب ضد حریق فلزی ارزان ایرانی

قیمت خرید و فروش درب ضد حریق در بازار ایران بسیار متنوع می باشد و از ارزان ترین قیمت تا بالا ترین قیمت به فروش می رسند . دلیل تفاوت در قیمت درب های فلزی نوع ساخت و تولید ان ها می باشد یعنی داخل درب تولیدی از پشم سنگ ، پشم شیشه ، کارتن و ... استفاده شده است و یا اینکه چه مقدار آلیاژ درتولید آنها استفاده شده و اینکه به چه مقدار در برابر آتش مقاوم می باشند و ... . این ها مسائل کلی در مورد تفاوت قیمت این محصولات بود که بیشتر به متریال تولید درب بستگی داشت مسائل دیگری هم در هزینه کرد تولید این محصولات تاثیر گذار می باشد که در ادامه به صورت مختصر در مورد آن ها هم توضیحاتی را ارائه می کنیم .

خرید و فروش درب ضد حریق با طرح ساده و رنگ سفید با قیمت ارزان تر نسبت به رنگ های تیره انجام می شود . مدل های فلزی طرح دار نسبت به طرح های ساده با قیمت بالاتری تولید می شوند مدل سوم درب هایی هستند روی درب یک ورق ام دی اف با طرج های متنوع سی ان سی قرار می گیرد و با روکش پی وی سی وکیوم می شود که نمای چوبی را به خود می گیرد این محصولات گران ترین مدل این درب ها می باشد . که خود طرح سی ان سی هم نسب به نوع طرح تاثیر گذار در هزینه کلی تولید می باشد یعنی هر چقدر طرح شما شلوغ تر باشد هزینه کلی درب شما هم بیشتر خواهد بود .

مهم ترین کاربرد این محصولات

مهمترین کاربرد درب ضد حریق فلزی در مجتمع های مسکونی ، برج ها ، ادارات ، کارخانه ها ، مراکز درمانی و بیمارستانی ، خانه های سازمانی و ... می باشد . دلیل اصلی استفاده از این مدل از درب ها ارزان بودن آن ها نیست چون اتفاقا با قیمت بیشتری هم نسبت به درب های ضد سرقت چوبی به فروش می رسند بحث امنیت آن ها می باشد به این صورت که اگر خدایی نکرده در محلی آتش سوزی اتفاق بیافتد اگر بعد از خروج درب را ببندید به مدت زمانی که قبل از خرید به شما توسط کارشناسان اعلام می شود اجازه انتشار آتش را به محیط های دیگر نمی دهد و همین مساله باعث می شود تا آتش نشانی به محل رسیده و بدون انتشار آتش به سایر بخش های ساختمان آتش را مهار کند . توجه داشته باشید خرید و فروش این محصولات در فروشگاه تیدا دکور بی واسطه می باشد .

نکته مهمی که در مورد خرید و فروش درب ضد حریق فلزی باید به آن توجه داشته باشید استاندارد آن ها می باشد . یعنی هر چقدر استاندارد مقاوم بودن در برابر آتش کمتر باشد درب شما قیمت ارزان تری خواهد داشت . که اصولا افرادی که این محصولات را برای خرید انتخاب می کنند کیفیت و استاندارد برایشان مهم تر از قیمت است بنابراین ما در مجموعه فروشگاهی درب ساختمانی تیدا دکور بهترین مدل های این محصولات را به فروش می رسانیم و شما به راحتی می توانید این محصولات را در مراکز صنعتی و تجاری و اداری و مسکونی نصب و استفاده کنید .

مدل و طرح این محصولات

یکی از سوالات مشتریان قبل از خرید و فروش درب ضد حریق طرح و مدل آن ها می باشد . که باید به آن دسته مشتریان بگوییم که این محصولات در دو مدل تمام فلزی و مدل فلزی با نمای چوبی در طرح های متنوع تولید می شوند و نمای این محصولات همانند نمای درب های ضد سرقت می باشد و با چهار چوب های فلزی استادراد کف 14 و سفارشی کف 18 تولید می شوند . مدل های فلزی ارزان تر از مدل های نما چوب می باشند ولی به دلیل ظاهر صنعتی بیشتر به عنوان مدل و طرح صنعتی شناخته می شوند و مدل های نما چوب هم به مدل و طرح مسکونی معروف هستند .

مدل های نما چوب با عنوان طرح و مدل دکوراتیو درب ضد حریق فلزی خرید و فروش می شوند و به دلیل لاکچری بودن و استاندارد هایی که دارند مسلما نباید انتظار ارزان بودن را از آن ها داشته باشیم . شما هر طرح و مدلی را که از روی درب ضد سرقت چوبی انتخاب کنید ما می توانیم بر روی درب های فلزی هم پیاده کنیم و تولید کنیم پس اگر طرح خاصی مد نظر دارید که در میان تصاویر ما در فروشگاه موجود نبود ، تصاویر را از طریق شبکه های اجتماعی ایرانی روبیکا برای کارشناسان ما ارسال کنید تا برای شما برآورد هزینه کنند و قیمت نهایی را به شما اعلام کنند .

منبع :

سایت مرجع به زبان انگلیسی

سایت تیدا دکور با دارا بودن تمامی نماد های اعتماد خرید آنلاین و امن را برای شما مشتریان و همکاران عزیز فراهم کرده است . پس از شما خواهشمندیم برای خرید حضوری اصرار نفرمایید . برای ثبت سفارش به شماره واتس آپ شرکت پیام دهید و برای راهنمایی و مشاوره با خط ویژه ما تماس حاصل فرمایید .
واتس آپ : 09104766401
خط ویژه : 02128428514

نمادهای اعتماد

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بهسازان تیدا دکور می باشد . هرگونه کپی برداری و نشر اطلاعات بدون مجوز رسمی از این سایت شامل پیگرد قانونی می باشد . برای استفاده از مطالب ما با شرایط قانونی از قسمت تماس با ما در ارتباط باشد .

با تشکر : مدیریت شرکت بهسازان تیدا دکور

چت روبیکا

چت ایتا