• 02128428514
  • 09104766401
  • ساعت کاری شنبه تا پنجشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر
مقالات

درب حمام | نحوه خرید + ثبت سفارش و انواع درب قابل استفاده

درب حمام یکی از مهمترین وسایل در منازل می باشد و از آن جایی که معمولا این درب ها در اتاق خواب قرار می گیرد بر زیبایی اتاق هم تاثیر گذار خواهد بود و همیشه بزرگترین دغدغه بانوان خانه کیفیت و زیبایی این محصولات بوده است . که به این دسته از مشتریان باید اعلام کنیم مناسب ترین و با دوام ترین درب برای حمام محصولات ضد آب یا ABS می باشد که ما پیشنهاد می کنیم مقاله آشنایی با درب ضد آب را مطالعه فرمایید . امروزه با پیشرفت تکنولوژی نگرانی های شما بر طرف شده است چون امکان تولید این محصولات به صورت دو رو امکان پذیر می باشد و شما می توانید نمای درب به اتاق را از نوع اچ دی اف HDF روکش پی وی سی انتخاب کنید .

انواع درب های قابل استفاده در حمام

شما عزیزان می توانید از مدل های MDF روکش پی وی سی و اچ دی اف روکش PVC و ABS یرای درب حمام استفاده کنید . توجه فرمایید که مدل های روکش پی وی سی در مقابل آب و رطوبت مقاوم می باشند ولی ضد آب به شمار نمی روند . بهترین و  با دوام ترین مدل ها ABS می باشد که از طول عمر بالاتری برخوردار است . توجه کنید چهارچوب تمامی درب ها برای حمام باید با رزین پوشانده شود تا در مقابل رطوبت و آب مقاوم شود . شایان ذکر است محل قرار گرفتن دستگیره و قفل تمامی مدل ها در محل توسط نصاب ایجاد می شود که این مساله تاثیری بر دوام و طول عمر درب ندارد .

 

مدل های درب حمام

نحوه خرید و ثبت سفارش این محصولات

همکاران عزیز برای همکاری در مورد درب حمام با مجموعه تیدا دکور می توانند از طریق واتس آپ با کارشناسان ما در ارتباط باشند و بعد از دریافت فرم عاملیت فروش و تکمیل آن اقدام به دریافت نمایندگی و عاملیت فروش کنند و شرایط دریافت نمونه و سمپل ها را از ما سوال کنند . همکاران عزیز توجه داشته باشند که چون م بنا به ابعاد آن ها درب را تولید می کنیم به هیچ عنوان درب حمام تولیدی مرجوع یا تعویض نمی شود و مسولیت بر عهده خودشان می باشد . و سلامت ارسال بار بر عهده بابری می باشد و شرکت مسولیتی در این باره ندارد . مشتریان مصرف کننده عزیز هم می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری خرید خود را انجام دهند .

منبع :

سایت مرجع به زبان انگلیسی

سایت تیدا دکور با دارا بودن تمامی نماد های اعتماد

خرید آنلاین و امن را برای شما مشتریان و همکاران

عزیز فراهم کرده است . پس از شما خواهشمندیم 

برای خرید حضوری اصرار نفرمایید . 

برای ثبت سفارش به شماره واتس آپ شرکت 

پیام دهید و برای راهنمایی و مشاوره با خط

ویژه ما تماس حاصل فرمایید .

واتس آپ : 09104766401

خط ویژه : 02128428514